W dzisiejszym świecie współczesna cywilizacja, rozwój techniki i globalny materializm z jednej strony zapewniają człowiekowi prostsze i dostatnie życie, ale z drugiej narażają go na niebezpieczeństwo utraty zdrowia. Także współczesna medycyna okazuje się często bezradna w zapewnieniu zdrowia.  W tych okolicznościach absolutnie uzasadniony staje się wzrost zainteresowania i stosowania prostych oraz skutecznych metod leczenia. Pozbawionych jednocześnie niekorzystnych dla organizmu człowieka efektów ubocznych.

  Jedną z takich metod jest refleksologia stóp, która zapewnia spadek napięcia,  ale również znaczącą poprawę zdrowia. Punkty na powierzchni stopy powiązane są z poszczególnymi narządami wewnętrznymi. Uciskanie w odpowiednim miejscu wpływa korzystnie na funkcjonowanie danego narządu.

  Niedawno gościliśmy specjalistę z dziedziny refleksologii Panią Gabrielę Kotas. Doświadczyliśmy na własnych stopach w jaki sposób masaż pobudza energię psychiczną i fizyczna w celu zwalczenia różnych form dysharmonii organizmu. Uczestnicy zabiegu poczuli odprężenie, aby efekt był odczuwalny dla organizmu potrzebna jest seria takich masaży.

Dziękujemy za relaks J do szybkiego zobaczenia !

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję