Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji

Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji


           Od 2016 roku Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu corocznie, przez Zarząd Województwa promuje najlepszych nauczycieli z regionu w Konkursie „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”.

Jego celem jest docenienie i uhonorowanie działalności nauczycieli oraz wychowawców  zatrudnionych w przedszkolach, szkołach, a także innych placówkach oświatowych na terenie województwa kujawsko–pomorskiego. Laureaci wspomagając wszechstronny rozwój psychofizyczny, dzieci i młodzieży, wyróżniają się w pracy dydaktycznej, wychowawczej lub opiekuńczej. Nagrodzeni nauczyciele stosują innowacyjne rozwiązania edukacyjne i przyczyniają się do podnoszenia jakości edukacji oraz promocji województwa kujawsko-pomorskiego, a ich kreatywność i podejście do wychowanków budzi sympatię również wśród rodziców oraz dzieci i młodzieży.

Jesteśmy dumni, że dostrzeżono i nagrodzono kreatywność oraz wkład pracy pedagogów Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego, a tym samym znaleźli się oni w gronie laureatów. Wśród pedagogów nagrodzonych w konkursie Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji wyróżniono nauczycieli „Medyka”:

  • W 2017 roku panią Urszulę Majewską, dyrektora M-SCKZiU w Inowrocławiu. Uroczysta gala odbyła się 17 października 2017 roku w Muzeum Etnograficznym w Toruniu. Nagrodę wręczyli wicemarszałek Zbigniew Ostrowski oraz przewodnicząca Komisji Edukacji i Nauki Sejmiku Województwa Kujawsko– Pomorskiego Elżbieta Piniewska. Pani dyrektor serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia, energii i wytrwałości, aby w pełni realizowała swoje plany życiowe  i zawodowe.

  • W 2020 roku panią Annę Urbaniak, kierownika szkolenia praktycznego. Z uwagi na sytuację epidemiczną kameralna uroczystość odbyła się w zalecanym reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się w toruńskim Dworze Artusa. Nagrody wręczali marszałek Piotr Całbecki i przewodnicząca Sejmiku województwa Elżbieta Piniewska.
    Gratulujemy oraz życzymy wielu nowych pomysłów i dalszych sukcesów na niwie zawodowej, a także radości w życiu prywatnym.

 

 

 

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję