Pomimo trudnej sytuacji związanej z covid-19 – jak zawsze Słuchacze MEDYKA nie zawiedli. Dziękujemy Wam za uczestnictwo i zaangażowanie się w akcję charytatywną „ Zajączek w MEDYKU” Wielkanoc 2021r. na rzecz Domu Pomocy Społecznej  dla Dzieci i Młodzieży w Grabiu.

Wyrażamy głęboką wdzięczność  za wszelkie podjęte działania, pomoc, zaangażowanie i wsparcie nas w organizacji tego przedsięwzięcia. Akcja ta nie byłaby możliwa bez ludzi o szlachetnych sercach, wrażliwych i ofiarnych, którzy bezinteresownie przekazują pomoc, swój czas i swoją pracę. Wyrażamy wdzięczność za tak wielkie serce.  Szczególne słowa podziękowania  kierujemy na ręce  słuchaczek II rok Opiekunka Dziecięca oraz I TUK.

W imieniu organizatorów i całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy Wychowawcy oraz Młodzieży Klub Europejski Konopa za ogromne wsparcie naszej akcji charytatywnej. Życzymy Państwu w imieniu swoim i wszystkich obdarowanych Pogodnych Świąt Wielkanocnych niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Z wyrazami  wdzięczności  Opiekunowie  akcji.

 

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję