Higiena psychiczna zaleca dbałość o równowagę w życiu. Należy pamiętać o tym, że oprócz codziennych obowiązków każdy z nas powinien mieć także „swój świat”, który chociaż na chwilę pozwoli nam oderwać się od zwykłych trosk, a czasem i  kłopotów. Pomoże on rozładować napięcie, złagodzić stres, wyciszyć się. Dla jednych  jest to czytanie książek, dla innych taniec, malowanie, fotografowanie. szydełkowanie, muzyka czy sport – ile osób tyle pomysłów!
   Cenimy sobie kreatywność i ludzi z pasją. I chociaż wiemy, że słuchacze „Medyka” mają swoje różnorodne zainteresowania i odstresowują  się w bardzo różny sposób to nie jest im łatwo uchylać rąbka tych swoich tajemnic przed innymi.

   Z tym większą radością podczas naszego spotkania z cyklu „Odkrywamy talenty” przedstawiłyśmy Panią Martynę Walczak, słuchaczkę I roku kierunku technik masażysta, która opowiedziała nam o przyjemności z jaką wykonuje świece ze składników naturalnych. Z zaangażowaniem poprowadziła nas przez kolejne etapy pracy nad taką świecą, pokazała narzędzia którymi się posługuje. Zrobiła pogadankę o zaletach produktów które wykorzystuje.
Było bardzo przyjemnie, wysłuchaliśmy tej opowieści z zainteresowaniem i dowiedzieliśmy się przy okazji wielu nowych, czasem zaskakujących informacji. 

   Dziękujemy i mamy nadzieję na kolejne spotkania z równie kreatywnymi słuchaczami CENTRUM 😊😉

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję