Start wakacji, mamy już za sobą. Wyjazdy, podróże rozpoczęte. Z myślą o uczestnikach ruchu drogowego podjęto inicjatywę edukacyjno-profilaktyczną przygotowaną przez nauczycielkę inowrocławskiego „Medyka” Panią Monikę Kurzawę, policjantów: asp. szt. Izabellę Drobniecką i st. sierż. Emila Gawrońskiego oraz kierownika WORD-u Pana Jarosława Kopeć. Celem wydarzenia było zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo na drogach. Inowrocławski „Medyk”, policja, oraz WORD przygotowali pytania z 4 obszarów tematycznych:
Znajomość przepisów ruchu drogowego; Pierwsza pomoc medyczna; Zasady obsługi pojazdu; Działania profilaktyczne prowadzone przez Policję. Podczas konkursu telefonicznego, który odbył się 4 lipca br. osiem osób, które prawidłowo udzieliły odpowiedzi na pytania ekspertów zostały wyróżnione. Wręczenie atrakcyjnych nagród m.in. vouchery na masaż relaksacyjny, zabiegi kosmetyczne oraz fluoryzację zębów, Polfinki, plecaki odbyło się
5 lipca br na terenie WORD Inowrocław. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wakacyjne wyjazdy trzeba dobrze zaplanować, pamiętać o przepisach ruchu drogowego i stosować się do zasad, które spowodują, że wypoczynek będzie udany, bo bezpiecznie z niego powrócimy. Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Inowrocławiu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Bydgoszcz Oddział Terenowy w Inowrocławiu apelują o bezpieczne podróżowanie podczas wakacji.

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję