Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak gościł osoby, które reprezentują różne instytucje, a przez ostatnie lata ogromnie angażowały się w policyjną profilaktykę. Adresatem ich działań były dzieci, młodzież, dorośli, w tym seniorzy powiatu inowrocławskiego.

Wszystko po to, aby uświadamiać, uczyć eliminacji zagrożeń, radzenia sobie w sytuacjach nagłych, z którymi może się spotkać każdy z nas. To wszystko na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Insp. Marcin Ratajczak podziękował przedstawicielom instytucji w wyjątkowy sposób, wręczając im statuetki ufundowane przez Powiat Inowrocławski i listy gratulacyjne. W spotkaniu uczestniczyły również policjantki, zajmujące się na co dzień profilaktyką, asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. Justyna Piątkowska, które współdziałają z tymi osobami.

Podziękowania od Komendanta otrzymali również pracownicy Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Monika Kurzawa i Monika Kwaśniewska-Adryan.

Zaangażowane w policyjną profilaktykę, uczestniczyły rok rocznie w organizacji licznych przedsięwzięć m.in.: w „Grach Strategicznych z Policją”, doskonaleniu techniki jazdy dla różnych grup kierowców, zajęciach edukacyjnych o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, problematyce związanej z używkami.

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję