20 lutego Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu po raz kolejny obchodziło swoje święto- Dzień Medyka.  W tym roku hasło przewodnie wydarzenia brzmiało „Zakochaj się w Medyku”. Słuchacze i nauczyciele Centrum przygotowali szereg atrakcji, których wspólnym mianownikiem było dzielenie się wiedzą i zachęcanie wszystkich do pomocy drugiemu człowiekowi.

W trakcie Dnia Medyka odwiedzający szkołę goście mieli możliwość zarejestrowania się w bazie dawców komórek DKMS i poznać szczegóły tej szlachetnej idei. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się również pokazy udzielania pierwszej pomocy, warsztaty higieny jamy ustnej, zajęcia  z symulatorem odczuć starczych. Chętni mogli skorzystać z atrakcji strefy SPA, takich jak masaż, poradnictwo kosmetyczne, analiza kolorystyczna, a nawet tworzenie ekologicznych kosmetyków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia w pracowni RTG- „Rentgenowska fotobudka” i warsztaty rękodzieła „Sercem malowane”.

Dzień Medyka zgromadził wielu gości z zaprzyjaźnionych szkół i stał się dla nich okazją do zdobycia wiedzy w miłej atmosferze. Kolejne nasze święto już za rok! Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie.

Dla wygody Użytkownika serwis medykino.com.pl korzysta z plików cookies. View more
Akceptuję